Tasteaway.pl jest najpopularniejszym blogiem na temat podróżowania z dziećmi w Polsce, a zarazem jednym z najbardziej popularnych blogów podróżniczych, podróżniczo-kulinarnych oraz recenzującym restauracje i hotele w Polsce.

Trzykrotnie znaleźliśmy się w 20 najbardziej wpływowych blogerów w Polsce wg. rankingu Kominka vel Jason Hunt.

Łączymy 4 główne tematy: podróżowanie samo w sobie, podróże kulinarne, podróżowanie z dziećmi oraz recenzje restauracji czy hoteli.

 

Piszemy o ciekawych miejscach do zobaczenia, zwiedzania, o interesujących hotelach i pensjonatach, radzimy, jakie miejsce wybrać, by przyjemnie spędzić czas. Opisujemy smaki, potrawy oraz restauracje zarówno z Polski, Europy, jak i ze świata. Od prawie dwóch lat podróżujemy dużo we czwórkę, od siedmiu lat nałogowo podróżujemy z dzieckiem, więc dużo uwagi poświęcamy wyprawom z maluchem oraz pokazujemy, jak je ułatwić.

 

Na stałe zawitaliśmy do raportu firmy Sotrender do pierwszej 10 najbardziej angażujących stron podróżniczych na Facebooku!

Bez tytułu

 

 MAM POMYSŁ NA WSPÓŁPRACĘ…

 

Jeśli nasz blog Cię zainteresował, masz pomysły na współpracę czy też wspólny projekt, skontaktuj się z nami, a chętnie prześlemy Ci prezentację na temat bloga oraz szczegółowe informacje o naszym social mediowym ekosystemie, naszych czytelnikach oraz statystykach bloga i pozostałych kanałów.

 

Zawodowo oboje jesteśmy silnie związani z rynkiem komunikacji marketingowej
– mamy szerokie doświadczenie w pracy w badaniach marketingowych oraz reklamie, zarówno po stronie agencji, jak i klienta. Do tej pory zajmowaliśmy się doradzaniem Klientom i promocją marek, pracując zarówno w czołowych, międzynarodowych agencjach, jak i we własnych firmach.

Po ponad 10 latach pracy na rynku dysponujemy wiedzą, którą chętnie dzielimy się również przy projektach realizowanych na blogu.

 

W związku z tym, jeśli uważasz, że podróżowanie po Polsce i świecie, smakowanie życia, restauracje czy aktywne życie z dzieckiem to tematy, w które wpisuje się Twoja marka/produkt/usługa, pisz – chętnie coś razem wymyślimy! 🙂 Pamiętaj, że Twoja marka nie musi być bezpośrednio związana z tematyką podróżowania czy kulinariów – nasi czytelnicy to głównie zamożni mieszkańcy dużych miast, a zatem jedna z najbardziej interesujących grup dla każdego marketera.

 

Zapraszamy do kontaktu:
e-mail: contact(@)tasteaway.pl
tel: +48 504 019 856

 

 

 

Współpracowaliśmy z…

 

wybrane miasta i regiony

prezentacja TASTEAWAY_20.06.2016

 

wybrani klienci

prezentacja TASTEAWAY_20.06.2016

 

10 Comments
 • Emilia

  Odpowiedz

  Na jakiej podstawie nazywacie swojego bloga najpopularniejszym w Polsce? Nawet jeśli chodzi o tą konkretną tematykę, to wciąż jest to nieprawda i wprowadzanie reklamodawców w błąd. Jeżeli oceniacie to na podstawie lajków na Facebooku, które zdobywacie płacąc Facebookowi, to nie świadczy to o Was za dobrze…

 • Małgorzata Wolińska

  Odpowiedz

  Witam serdecznie,
  Chciałam zrobić niespodziankę dla męża z okazji 40- stych urodzin i zakupić dla niego voucher na kurs kulinarny w Krakowie. Jaki Państwo polecają?

  • Natalia

   Przepraszam za brak odp, ale mi to umknęło 🙁 Niestety kompletnie nie znamy oferty kursów kulinarnych w Krakowie 🙁

 • Asia

  Odpowiedz

  Czy jest opcja dodaniapaczkomatow do wysylek ksiazki? Poczta to naprawde nie jest najlepsza opcja. Ostatniocos Szlo do mnie 3,5 mca priorytetem

  • Natalia

   Hey Asia 🙂 Wysyłką zajmuje się firma wysyłkowa i oni współpracują z Pocztą Polską. Wysyłają dużo dla różnych podmiotów i wiem, że nie mieli problemów z czasem wysyłki. A powiedz proszę gdzie mieszkasz? Rozumiem, że nie Warszawa?

 • Edyta

  Odpowiedz

  Witam Was KOCHANI mam małą prośbę czy pytanie… jakkolwiek to zabrzmi nigdy nie byliśmy nigdzie daleko nie mówiąc O locie samolotem chcemy to bardzo zmienić stąd moje pytanie gdzie najlepiej wybrać się w listopadzie na pierwszy kurs dlatego może nie bardzo egzotycznie z dwójką dzieci 9 i 4 lata ? Doradzić coś proszę…. z góry dziękuję Edyta

  • Natalia

   Hey Edyta 🙂 jak ma być ciepło i nie egzotycznie to może Wyspy Kanaryjskie??? 🙂 Jak coś pisz do mnie na natalia@tasteaway.pl 🙂 postaram się doradzić 🙂

 • Joanna

  Odpowiedz

  Dzień dobry zakupiłam ebooka niestety nie działa Konieczna Joanna w wiadomościach na fb przesłałam wiadomość i zdjęcie tego błędu który się wyświetla

 • Joanna

  Odpowiedz

  Witam, jakiś czas temu wpadł mi gdzieś filmik Jak córka “kombinuje” przed snem😉 rozklada różne książki -zapamiętałam taką zwierzętach( jesli dobrze pamiętam książka pamięta jeszcze czasy dzieciństwa synka) oraz grę chyba o potworach i kolorach. Nigdzie nie mogę tego znaleźć A kojarzę, że były dość ciekawe. Czy jest szansa że podpowie pani co to może być? Pozdrawiam

  • Natalia

   Hey Asia! Przepraszam, że dopiero teraz! 🙂 Czy chodzi Ci o grę z potworami i pokoikami? Poszukam jak się nazywa:)

Leave a Comment