Tasteaway.pl jest najpopularniejszym blogiem na temat podróżowania z dziećmi w Polsce, a zarazem jednym z najbardziej popularnych blogów podróżniczych, podróżniczo-kulinarnych oraz recenzującym restauracje i hotele w Polsce.

Trzykrotnie znaleźliśmy się w 20 najbardziej wpływowych blogerów w Polsce wg. rankingu Kominka vel Jason Hunt.

Łączymy 4 główne tematy: podróżowanie samo w sobie, podróże kulinarne, podróżowanie z dziećmi oraz recenzje restauracji czy hoteli.

 

Piszemy o ciekawych miejscach do zobaczenia, zwiedzania, o interesujących hotelach i pensjonatach, radzimy, jakie miejsce wybrać, by przyjemnie spędzić czas. Opisujemy smaki, potrawy oraz restauracje zarówno z Polski, Europy, jak i ze świata. Od prawie dwóch lat podróżujemy dużo we czwórkę, od siedmiu lat nałogowo podróżujemy z dzieckiem, więc dużo uwagi poświęcamy wyprawom z maluchem oraz pokazujemy, jak je ułatwić.

 

Na stałe zawitaliśmy do raportu firmy Sotrender do pierwszej 10 najbardziej angażujących stron podróżniczych na Facebooku!

Bez tytułu

 

 MAM POMYSŁ NA WSPÓŁPRACĘ…

 

Jeśli nasz blog Cię zainteresował, masz pomysły na współpracę czy też wspólny projekt, skontaktuj się z nami, a chętnie prześlemy Ci prezentację na temat bloga oraz szczegółowe informacje o naszym social mediowym ekosystemie, naszych czytelnikach oraz statystykach bloga i pozostałych kanałów.

 

Zawodowo oboje jesteśmy silnie związani z rynkiem komunikacji marketingowej
– mamy szerokie doświadczenie w pracy w badaniach marketingowych oraz reklamie, zarówno po stronie agencji, jak i klienta. Do tej pory zajmowaliśmy się doradzaniem Klientom i promocją marek, pracując zarówno w czołowych, międzynarodowych agencjach, jak i we własnych firmach.

Po ponad 10 latach pracy na rynku dysponujemy wiedzą, którą chętnie dzielimy się również przy projektach realizowanych na blogu.

 

W związku z tym, jeśli uważasz, że podróżowanie po Polsce i świecie, smakowanie życia, restauracje czy aktywne życie z dzieckiem to tematy, w które wpisuje się Twoja marka/produkt/usługa, pisz – chętnie coś razem wymyślimy! 🙂 Pamiętaj, że Twoja marka nie musi być bezpośrednio związana z tematyką podróżowania czy kulinariów – nasi czytelnicy to głównie zamożni mieszkańcy dużych miast, a zatem jedna z najbardziej interesujących grup dla każdego marketera.

 

Zapraszamy do kontaktu:
e-mail: contact(@)tasteaway.pl
tel: +48 504 019 856

 

 

 

Współpracowaliśmy z…

 

wybrane miasta i regiony

prezentacja TASTEAWAY_20.06.2016

 

wybrani klienci

prezentacja TASTEAWAY_20.06.2016

 

  • Emilia

    Na jakiej podstawie nazywacie swojego bloga najpopularniejszym w Polsce? Nawet jeśli chodzi o tą konkretną tematykę, to wciąż jest to nieprawda i wprowadzanie reklamodawców w błąd. Jeżeli oceniacie to na podstawie lajków na Facebooku, które zdobywacie płacąc Facebookowi, to nie świadczy to o Was za dobrze…