BE HAPPY MUSEUM było od jakiegoś czasu na naszej liście miejsc do zobaczenia! 🙂 Wypatrzyłam je nieco przypadkiem w Atrium Reduta. Wiedziałam, że gdzieś w Warszawie jest takie miejsce, ale nie wiedziałam, że właśnie tu. Oczywiście okazało się, że dzieciaki znają to miejsce, bo widzieli je już na You Tubie czy też Tik Toku jednej z Youtuberek czy Tik Tokerek, które oglądają małolaty 😉 Oczywiście, że chcą iść! 🙂 Różowe królestwo i wielkie donuty?  Jagoda staje pierwsza w kolejce!

 

 

BE HAPPY MUSEUM – CO, GDZIE I JAK?

 

Be Happy Museum

 

BE HAPPY MUSEUM znajdziecie w Atrium Reduta na 1. piętrze. Uprzedzam pytania: to nie jest osobny budynek 🙂 Przestrzeń nie jest wielka i znajdziecie ją wewnątrz centrum handlowego, więc najlepiej zaparkujcie na parkingu i ruszajcie na pierwsze piętro. My kupiliśmy bilety online na określoną godzinę, ale na miejscu nie było tłoczno, więc myślę, że bez problemu można je też kupić w Atrium.  Jeśli chcecie kupić bilet na stronie, wchodzicie TU.

 

Bilet dla osoby dorosłej to 60 zł. Bilet dla dziecka 3 lata i więcej, jak również dla uczniów czy studentów kosztuje 55 zł Maluszki do 3 roku życia wchodzą za symboliczną złotówkę. Możecie też kupić bilet 2+1 za 155 zł.

 

Ile czasu trwa zwiedzanie / zabawa?

 

Na stronie można przeczytać, że około godziny. My byłyśmy z dwoma 7-latkami i one chciały być dłużej 😉 Po przejściu wszystkich pomieszczeń i atrakcji wracały do ulubionych, bawiły się konfetti czy piłeczkami. I finalnie po około 1,5 h od wejścia zaczęłyśmy je namawiać na wyjście, bo czekały kolejne plany 😉 Można zatem się bawić tyle, ile chcesz 🙂 Obstawiam, że dzieciaki będą najdłużej, chociaż nastolatki ze znajomymi, robiące wszędzie fotki, też mogą tu długo zabawić 😉

 

Wrzucam Wam fotki, bo chyba one najlepiej pokażą, co i jak 🙂 Na naszym Instagramie znajdziecie też rolkę z naszej wizyty.

 

Be Happy Museum

Be Happy Museum

Be Happy Museum

Be Happy Museum

Be Happy Museum
Be Happy Museum

Be Happy Museum

Be Happy Museum

BE HAPPY MUSEUM W INNYCH MIASTACH

 

Be Happy Museum znajdziecie też w Krakowie, Szczecinie i Zakopanem.Wszystkie pozostałe informacje znajdziecie na ich stronie. O TU.

 

U nas to był ZDECYDOWANIE DOBRY POMYSŁ! A jeśli szukacie innych atrakcji dla dzieci w Warszawie – np. FAJNYCH SAL ZABAW – polecam Wam TEN ARTYKUŁ!

 

DOBREJ ZABAWY!