Powiem Wam szczerze: mieszkamy całkiem blisko, a nie miałam pojęcia o tym miejscu! Oczywiście wiem, że jest tam centrum handlowe MODO, ale mam wrażenie, że słynęło dotychczas tylko z pustek w centrum i przyznaję – nigdy się tam nie wybierałam! A tu nagle, gdy zaproponowałam koleżance z dzieciakami wyjście do nowej sali zabaw w Blue City, ona na to: a może Airo?

 

Blisko, wygodnie i podobno w tygodniu nie ma tłumów 🙂 Parking jest przed samym centrum, problemów z dojazdem nie ma, no to jedziemy! Chcieliśmy iść do Sali Zabaw, ale Maks już jadąc Łopuszańską, wypatrzył wielki billboard – PARK TRAMPOLIN AIRO. I to właśnie trampolin nie mógł się doczekać..

 

AIRO znajdziecie na końcu MODO. Jeśli wchodzicie, jak my, od Łopuszańskiej, patrzcie na oznaczenia i idźcie do przodu 🙂 Jak już dojdziecie jest recepcja – trampoliny i sala zabaw. U nas (oczywiście) zaczyna się od … awantury 😉 Za dużo dobrego 🙂 Airo ma dwie części – Kosmiczną Salę Zabaw Air Space Kids i Park Trampolin.  Bo Maks chce na trampoliny, a my z maluchami (Jagoda 2 lata, Bartek 3 lata) i Maksa rówieśniczką chcemy do sali zabaw. A to osobne wejścia, osobne bilety i trzeba się zdecydować.

 

W końcu wygrywa sala zabaw, które rzeczywiście robi wrażenie – 3 piętra przeróżnych zakamarków, labiryntów, zjazdów, torów przeszkód i innych cudów. Niedaleko wejścia znajdziecie też mini tor gokartowy (tam nawet nie poszliśmy, tyle było innych atrakcji) oraz strefę interaktywną – Jagodzie najbardziej spodobały się tablice manipulacyjne i niebieski piasek. Nawet nie zdążyłyśmy odkryć, że to chyba jedna z najbardziej nowoczesnych piaskownic w Polsce – w zależności od formy usypanego piasku tworzy ona odpowiedni krajobraz, a mapa hipsometryczna w 3D odwzorowuje ukształtowanie rzeźby terenu. Następnym razem sprawdzimy ten bajer!

 

piasek-airo

 

 

Na górze tuż obok strefy dla rodziców, jest strefa dla maluszków – kulki, zjeżdżalnia – idealne dla malucha jak Jagoda 🙂 I super, że obok możesz usiąść i pić kawę – strefa dorosła jak na salę zabaw jest przyjemna i jest, co zamówić – kawa, herbata, lody sorbetowe IcePops, tosty, ciasta. Są też naleśniki i pizza – może sprawdzimy kiedyś czy warte uwagi 😉

 

kulki-dla-maluchowairo-strefa-dla-rodzicowairo-sala-zabaw

 

 

kosmiczna-sala-zabawkawiarnia-airoMaks jednak nie wytrzymuje i jęczy o trampoliny… Niech ma! Kupujemy też bilet na trampoliny i to jest mega zachwyt!! Bo tam rzeczywiście jest co robić! Są przeróżne opcje, różne wysokości, basen z gąbkami i inne cuda – TUTAJ znajdziecie więcej info. Widzę, że najchętniej, by nie wychodził, a wracając do domu od razu deklaruje, że chce tam robić urodziny ;)) Jagoda też wybawiona, a to duża zaleta, bo często dla takich maluchów w salach zabaw nie ma zbyt wielu opcji. Tu może strefa maluszków nie jest duża, ale i kulki i zjeżdżalnia i bieganie, więc w sam raz, by potem odpocząć i pooglądać jak brat skacze 🙂

 

park-trampolin-airomiejsce-dla-obserwatorow

 

INFORMACJE PRAKTYCZNE:

 

AIRO – CENTRUM AKTYWNEJ ROZRYWKI

 

ul. Łopuszańska 22 (w centrum handlowym MODO)

Bilety do sali zabaw można kupić tylko na miejscu – w listopadzie od poniedziałku do czwartku działa promocja 15 zł za godzinę. Bez promocji godzina kosztuje 20 zł, ale cały dzień już tylko 35 zł 😉 Podobnie w weekendu – godzina 25 zł, cały dzień 45 zł 🙂 Są też różne karnety, ale to już musicie się wczytać co i jak. Dokładne informacje znajdziecie TU.

Aha, z tego, co zaobserwowałam na trampoliny wchodzi się o określonej godzinie 🙂 Bilety można kupić na miejscu lub online. Wczoraj zapłaciliśmy 20 zł za godzinę (w tym skarpetki antypoślizgowe – bez nich nie wpuszczają).

Godziny otwarcia:

Codziennie 10-21.00