To jak? Lecimy dalej? 🙂 No jasne, że lecimy! 🙂 Bombelę widzieliście już u nas nie raz – ich produkty pojawiły się u nas latem 2020 roku, gdy do szafy Jagody trafiła piękna sukienka w trzmiele, zwana też przez Jagodę “sukienką w robale”. Sukienka towarzyszyła nam podczas miesięcznej podróży po Europie, a potem dołączyły do niej i bluzy, i bluzki z falbankami, i spodenki, i sukienki z długim rękawem. Ba, ja też została wyznawcą Bombeli i zakochałam się w ich bluzach dla dorosłych.

 

Bombela to młoda polska marka – działalność zaczęli w kwietniu 2020 roku. Od początku postawili na wygodne ciuszki dla dzieci w ciekawe, charakterystyczne printy, tworzone przez polskich Projektantów- np. przez Anię Zwarę (znajdziecie Ją na Insta jako @mamafabrics). Wśród bombelowych printów dominują rośliny, ptaki, owady, ale sporo też pojazdów czy zwierzaków (lemury, surykatki i małe pandy!).

 

Bombela specjalizuje się w produkowaniu ubranek dla dzieci, ale nie tylko. O dorosłych jednak zaraz – na początku lecimy z dziećmi 😉 Jak typowa matka – najpierw ciuchy dla dzieci 😛

 

Bombela_1

 

Jakie ubrania znajdziecie na w Bombela.pl?

T-shirty, body dla maluchów, bluzy, bluzki, spodenki czy sukienki. Na początek T-shirty – w kwiaty (Jagoda uwielbia Łąkę!), w peonie, ale też we wzory, które zwykle wybierają chłopaki – traktory, żuki czy śmieciarki. Na młodsze dzieciaki czekają również bodziaki – dostępne w rozmiarach od 62 do 86. Tutaj printy są takie same jak w przypadku T-shirtów – do wyboru  trzmiele, kwiaty, traktory czy małe pandy.

 

Przepiękne są ich sukienki z długim rękawem i z falbankami – wzory kwiaty kosmos, kwiaty kosmos róż zachwycają! U nas Jagoda powoli rezygnuje z sukienek z długim rękawem (nad czym nieco ubolewam:P), ale ostatnio sama wybrała sukienkę Kwiaty Kosmos Róż i jej również bardzo się podobała. W Bombeli znajdziecie również szeroki wybór bluz z kapturem – co jedna, to ładniejsza! Jagoda uwielbia kwiaty róż oraz zimorodki. Dla chłopaków świetne są śmieciarki, traktory, off road, pingwiny i surykatki.

Dostępne rozmiary większości ciuszków to od 62 do 122, czasem do 134.  W przypadku sukienek największy rozmiar to 128/134 🙂 Najmniejszy to przy niektórych wzorach właśnie 62, przy innych 80. Sprawdzajcie te, które Was zainteresują. Sukienki znajdziecie TUTAJ.

 

Bombela_4

Bombela_6

Bombela_10

Bombela_7

 

Czy Bombela ma w ofercie coś dla dorosłych? 🙂 Jak najbardziej tak! 🙂 Na stronie znajdziecie kategorię DAMSKIE, a tam bluzy – w tych samych printach, co dziecięce ciuszki. Nie dość, że printy są piękne , to można ubierać się w stylu matchy matchy – mama z córką lub mama i synek.

 

My właśnie tak nosimy z Jagodą bluzy zimorodki… Albo czasem ona zakłada sukienkę Kwiaty Kosmos, a ja bluzę na suwak z kapturem z tym samym printem 🙂 Zimorodki to zdecydowanie jeden z moich faworytów! 😉 Teraz na stronie Bombela.pl znajdziecie sporo promocji, więc nic tylko śmigać na zakupy! 🙂

 

 

Bombela_11