Chinatown to niezmiennie od naszej pierwszej wizyty w Bangkoku, nasze ulubione miejsce w stolicy Tajlandii. Gdy tu jesteśmy, nigdy nie możemy się nasycić smakami, zapachami i obrazami, bo Chinatown to prawdziwy kulinarny RAJ!

Na zdjęciach pokazujemy Wam tutejszy street food – soczyste granaty, młode kokosy, z których łapczywie spijamy wodę kokosową, smażone na ulicznych grillach owoce morza, parówki i mięso, kwaśne soki z limonki, słodkie dojrzałe mango i kleisty ryż, doprawione pikantnym sosem sukiyaki.. ale cały czas mamy wrażenie, że to za mało, by przekazać Wam atmosferę na ulicach CHINATOWN. Dlatego dziś dajemy Wam nie tylko zdjęcia, ale też film …:)

 

Potraktujcie go jako teaser, trailer, zapowiedź czegoś nowego… 🙂   Rok 2015 zaczął się dla nas lepiej niż przypuszczaliśmy – trafiliśmy do SREBRNEJ dziesiątki najbardziej wpływowych blogerów w rankingu Kominka vel Jasona Hunta.  Nie ma blogera, którego miejsce w tym rankingu nie cieszy. I chociaż nowości planowaliśmy już wcześniej, teraz tym bardziej dostaliśmy kopa i nową dawkę energii! Roku 2015 NADCHODZIMY!!! 🙂

 

A teraz usiądźcie wygodnie, najlepiej z przekąską w ręku… i zapraszamy na film 🙂 Dajcie znać, czy się podobało!

 

PS. Koniecznie włączcie tryb pełnoekranowy i HD 🙂

PS. Film kręciliśmy i składaliśmy przez równo godzinę…bardziej aby przetestować nasz nowy sprzęt:)